2017 Gelinlik Modelleri

2017 Gelinlik Modelleri

Her kızın en büyük isteği evlenip mutlu bir yuva kurmaktır. Evlenme arifesinde kendi hayal ettikleri gibi bir gelinliği bulup giymeleri en büyük istekleri arasında yer alıyor. Ancak çoğu bayan istediği gibi bir gelinliği bulamayıp özel dikim evlerine uğrayarak istedikleri modelleri yaptırmaya çalışıyorlar. Çoğunlukla özel dikim yapılan gelinlikler satın alınıyor.

Bu yılın gelinlik modelleri farklı mı?

Her geçen yıl gelinlik modelleri kendi arasında yarış haline giriyor. 2017 Gelinlik Modelleri geçen yıllara göre biraz daha farklılık gösteriyor. Genelde gelinler kabarık modelleri tercih etse de bu sene bu isteklerinden vazgeçecek gibi gözüküyorlar. 2017 Gelinlik Modelleri arasında kabarık olmayan daha sade modeller göz önünde bulunuyor.

2017 Gelinlik Modelleri nasıl?

2017 Gelinlik Modelleri omuz kısımlarında danteller tercih ediliyor. Gelinliğin alt kısımlarında omuz kısımlarına uyum sağlaması için aynı danteller kullanılarak gelinliğe bir bütünlük kazandırılıyor. Tarlatan çeşidi 2017 gelinlikleri arasında kullanılmıyor. Daha çok bayanların vücudunu kapsayan gelinlikler tercih ediliyor. Sırt dekoltenin de tercih edildiği gelinlik modelleri dikim evlerinde yerini alıyor.

Gelinlik modellerine nasıl ulaşabiliriz?

Tek tek gelinlik satan yerleri gezmek yerine İnternet de araştırma yaparak hayalinizdeki gelinliği bulabilirsiniz. Birden fazla gelinlikte farklı kısımları beğendiyseniz gelinliklerin bir çıktısını alıp, özel olarak diktim yaptıracağınız bir gelin evine giderek kafanızda modeli anlatıp, hepsini bir gelinlikte toplayabilirsiniz. Tüm gelinlik dikim evleri yanınıza alacağınız bir kaç gelinlik fotoğrafı ile size en iyi hizmeti veriyor olacak.

Gelinlik Modeli Kabartmalı Olmak Zorunda mı?

Gelinlik olayında hiç bir zorunluluk yoktur. Her gelin kendi isteği ve hayal ettiği modeli giyebiliyor. Ancak gelin denildiği zaman Türk toplumunda akla gelen şey beyaz içinde kabarık bir modelle bayanın karşılarına çıkmaları oluyor. Bu düşünce dışında olanlar düz bir gelinlik tercih ediyor.

2017 Gelinlik Örnekleri

 

2017 Gelinlik Modelleri Tesettür

Related Posts

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Yorum Koruma: