Abiye Modelleri

Özel günlerin vazgeçilmezleri olan abiye elbiseler de kadınların güzel görünmelerine yardımcı olan en önemli moda parçalarıdır. Geçmişten bugüne farklı yorumlarla ve tasarımlarla ürün çeşitliliğini büyük ölçüde arttırmış olan abiye elbise modelleri farklı zevklere sahip her kadının gardırobunda yer etmeye başlamıştır. Artan çeşitlilik ile birlikte düşen abiye elbise fiyatları da kadınların hem yüzünü güldürmüş hem de Zara, Koton, Chole, Asos, Jadore, Pronovias, İpekyol, Batik, Marks and Spencer, Roman, Beymen, Mango, Vakko ve Adil Işık gibi uygun fiyata abiye elbise modelleri üreten ünlü ve kaliteli mağazaları kadınların gözdesi haline getirmiştir.

Belli sezonlarda abiye elbise mağazaları ve markalarının yaptığı şaşırtıcı kampanyalar ile sağlanan ayrıcalıklar kadınlara cepleri yakmayan küçük bütçelerle de şık ve dikkat çekici olunabileceğini göstermeyi başarmıştır. Zira bir kadının abiye alışverişinde elbise, major bir parça olmakla beraber kusursuz bir görünüm için tek başına yeterli değildir. Seçilen elbiseye uygun aksesuarlar, çanta ve bir çift şık ayakkabı da abiye elbiseye yapılan harcama rakamlarına ulaşabilir.

Birçok kadın tasarruflu davranmak adına saçını ve makyajını kendi yapmayı alışkanlık haline getirse de, özel bir organizasyon için yapılan bu özenli ve titiz hazırlık güzellik salonunda tamamlanmalıdır. Zaman içinde kendi saçını ve yüz tipini tanıyan hanımlar, makyaj yaparken seçecekleri renklerde ve uygulayacakları saç modellerinde bunu göz önünde bulunduruyorlar elbette. Ancak usta ellerden çıkan saç ve makyaj tasarımı adeta bir sihirli dokunuş etkisi yaratacak, kendinizle yeniden tanışmanızı sağlayacak.

Ve işte internetten derlediğimiz birbirinden harika abiye modelleri:

uzun_abiye_modelleri-22

2013-Balık-Etek-Abiye-Modelleri-31-600x800
abiye

abiye-2

abiye-3

abiye-4

abiye-5

abiye-6

abiye7

abiye8

abiye9

abiye10

abiye-11

abiye12

abiye14

abiye15

abiyem

abiyemodelleri

uzun_abiye_modelleri-1

uzun_abiye_modelleri-4

uzun_abiye_modelleri-5

uzun_abiye_modelleri-14

uzun_abiye_modelleri-16

uzun_abiye_modelleri-18

uzun_abiye_modelleri-22

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Yorum Koruma: