Anıl İç Giyim Ürünlerini Satarak Evde Para Kazanın

Bayanların dikkatini çeken bir ek iş fırsatı olan katalogla satış iş fırsatı, anıl iç giyim ile şimdi Türk ev hanımlarına aile bütçelerine katkıda bulunma şansı veriyor… Siz de piaff networking’e ücretsiz üye olabilir, evde kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Piaff networking iş fırsatı hakkında tüm detaylar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Piaff Networking, Anıl iç giyim bünyesi ve ortaklığı ile açılan bir doğrudan satış firmasıdır. Piaff Katalogu yardımı ile çevrenize kaliteli Anıl çamaşır ürünlerini sattığınızda ortalama %30-%40 civarı kazanç elde edersiniz. Bay bayan çocuk moda ürünleri dışında ev tekstili gibi oldukça dikkat çeken ürün gruplarına da sahip olan piaff networkingten sadece katalogla satış yaparak değil, dilerseniz kendi ekibinizi kurarak da kazanç sağlamanız mümkün olmaktadır.

Piaff Networking işini sizin gibi yapmak ve kazanç sağlamak isteyen arkadaşlarınızı kendi referansınızla kaydedersiniz. Sadece bu da değil! Piaff networking referans linkinizi facebook gruplarında ve sayfalarında paylaştığınızda linkinize tıklayarak üye olanlar sizin ekibinize kaydolmuş olur. Böylece bu kişilerin yapmış olduğu satışlardan ve alışverişlerinden prim kazanmaya başlarsınız. Sadece bu kişilerden değil. Piaff networking ile arkadaşlarınız üye yaparsa bu kişilerin satışlarından, ve hatta üyenizin üyesinin üyelerinden bile kazanmanız mümkün. 5 kademede kazanç sağlayacağınız piaff prim sisteminde sizin direkt kaydettiğiniz üyeler 1. kademeniz olup %5 prim, üyelerinizin üyeleri 2. kademeniz olup %4 prim, onların üyeleri 3. kademeniz olup %3 prim, 4. kademe üyelerinizden %2 prim ve 5. kademe üyelerinizden %1 prim kazanabilirsiniz. Kısacası ekibiniz ne kadar büyük olursa ve ne kadar yüksek satış cirosuna ulaşırsanız o kadar fazla kazanabilirsiniz. Kısacası piaff networkingde patronun zam yapmasını beklemeden, tamamen emeğiniz ve çalışmalarıız ölçüsünde kazanır, kendi işinizin patronu olursunuz.

Ayrıca piaff networkingde kariyer yapma şansınız da bulunmaktadır. Piaff networking kariyer sistemine göre ulaştığınız her kariyer seviyesinde çok daha fazla kazanacak, kariyer atladıkça kariyer bonusları, telefon destekleri ve hatta şirket arabası bile kazanabileceksiniz.

Siz de hemen piaff networking’e ücretsiz üye olarak bugün kazanmaya başlayabilirsiniz. Sıfır sermaye ile kendi işinizin patronu olmak için hemen tıklayın: http://www.piaffnetworking.com/

 

Related Posts

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Yorum Koruma: