Ek İş

Aylık Alışverişlerini Ek İşe Dönüştür – Huncalife

Hepimiz her ay istisnasız çamaşır suyu, bulaşık deterjanı, yer yüzey temizleyici gibi ev temizlik ürünleri; şampuan, diş macunu, kremler, kolonyalar, parfümler gibi kişisel bakım ürünleri; allık, ruj, kapatıcı gibi kozmetik ürünleri alırız. Herkesin her ay tükettiği ve ihtiyacı olan bu ürünleri, hatta daha fazlasını hem alırken, hem de başkalarına tavsiye ettiğinizde kazanç sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Üstelik bu kazanç sadece ekonomi anlamında olmayacak. Ciddi gelirler elde edebileceğiniz bir ek işe de sahip olacaksınız. Baştan söyleyelim ki yatırım yapmadan, ücretsiz üyelik avantajından da faydalanmış olacaksınız.

1950’li yıllarda kurulan Hunca Kozmetiği duymayan yoktur. Firma adı olarak duymayanlar varsa she, jagler, caldion gibi markaları mutlaka duymuştur. Kimileri bu markaların %100 yerli sermayeli Hunca kozmetiğe ait olduğunu bilmese de kalitesini bilir, hatta aktif olarak kullanıcısıdır…  İşte bizler bu köklü firmanın doğrudan satış temsilcileri olarak üyelik ücreti, aidat, devam zorunluluğu gibi risk taşıyan tek bir unsur bile olmadan hem bu markanın ürünlerini alırken indirimli olarak alacağız, hem de bu markanın ürünlerini çevremize veya facebook, instagram gibi mecralardan duyurarak ek gelir elde edeceğiz.

 

Kendi Alışverişimi Yaparak Nasıl Kazanırım?

Bu ek iş fırsatında kişisel alışverişleriniz bile size kazandırmış olacak. Öncelikle sistemin üyesi olduğunuz için ürünleri %35 indirimli olarak alacaksınız. Bizler buna genel olarak temsilci fiyatı diyoruz. Zaten her ay alışveriş yaptığınız ürünleri mağazadan alarak mağazaya bu kar marjını bırakmak yerine, doğrudan sizin cebinizde kalmış oluyor. Bununla da sınırlı değil. Sistemin yapmış olduğu kampanyalarla hediye ürünler, ekstra indirimli ürünlere de ulaşarak kazancınızı katlayabiliyorsunuz. Örneğin yeni başladığınızda hoşgeldin programına dahil olursunuz. İlk ay 200TL üzeri alışveriş yaptığınızda sistem size ortalama 50TLlik ürün hediye eder. Ayrıca anlık olarak ekstra indirimli kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. Örneğin diş fırçasına ihtiyacınız var, AVMden 20-30TL’ye almaktansa kampanyadan 5-6TLye alabiliyorsunuz. (Haziran kampanyalarından birinin örneğidir, kampanyalı ürünler sürekli güncellenmektedir).

 

Çevreme Tavsiye Ederek Nasıl Kazanırım?

Öncelikle tavsiye 2 şekilde yapılır. Ürünü tavsiye edebilirsiniz veya yaptığınız bu ek işi tavsiye edebilirsiniz. İkisinde de güzel kazançlara ulaşacaksınız. Her ikisini de inceleyelim..

Ürünleri Tavsiye Ederek Kazanç

Huncalife ürünlerinin kolaylıkla tavsiye edilebilmesi veya çevreye sunulabilmesi için huncalife ürün katalogları bulunmaktadır. Bu ürün katalogları aylık olarak yenilenmektedir. İşte çevrenize bu katalogları veya doğrudan kullandığınız ürünleri gösterdiğinizde çevrenizdeki arkadaşlarınız, akrabalarınız, komşularınız katalogta yazan fiyat ile sipariş vermek isteyecekler. O kişilerden katalogtaki fiyatı alırken, huncalife’a size özel indirimli fiyattan ödeme yapacaksınız. Yani aradaki fark doğrudan sizin komisyonunuz olmuş olacak.

Daha önce de söylediğim gibi. Hepimiz şampuan, diş macunu, parfüm, güneş kremi, ev temizlik ürünleri kullanıyoruz. Hunca Kozmetik gibi köklü bir firmanın kaliteli ürünlerini de herkes kullanmak isteyeceğinden sadık müşteriler kazanabileceksiniz. Arkadaşlarınız bir süre sonra dışardan alışveriş yapmak yerine size şampuanının azaldığını söyleyecek ve tekrar tekrar yenilerini getirterek kazancınıza süreklilik katmaya başlayacaksınız. Burada artık bir mağazanız var diyebiliriz. Yaşınız, eğitim durumunuz ne olursa olsun, size özel bu mağazanızdan sadece ürünleri tavsiye ederek ciddi gelirlere ulaşabileceksiniz.

İşi Tavsiye Ederek Kazanç

Çevrenizdeki insanlar sizin bu işten gelir sağladığınızı gördüklerinde bir süre sonra hem sizin gibi indirimli almak, hem de sizin gibi kazanç sağlamak isteyebilirler. İşte tam bu noktada o arkadaşlarınız müşteriniz olmaktan çıkıp artık ekibiniz olacaktır. Yani birlikte kazanç sağlayacaksınız. Huncalife sistemi oldukça adil ve şeffaf bir sistemdir. Bu işe kendi referansınızla başka insanları dahil ederseniz ve işi öğretirseniz, onların kazanmasına da vesile olurken ayrıca huncalife size çıkardığınız toplam ekip cirosuna göre ekstra prim ödemeye başlar. Ayrıca toplam ekip cironuza göre kariyer seviyelerini atlayarak daha yüksek kariyerlerde daha yüksek primler kazanırsınız.

%5’ten %24’e kadar ciddi bir prim sistemi bulunan huncalifeta üyelerinizin üyelerinin üyesi bile alışveriş yaptığında ekip cironuz ve priminiz artacaktır. Prim kazanç sistemi ile ilgili daha detaylı bilgi ve örnekler üzerinden anlatım için ekibimiz GriffonTeam ücretsiz online seminerlerine katılabilirsiniz.

 

İnternetten Satış Yaparak Nasıl Kazanırım?

Tüm huncalife ürünlerini tıpkı çevrenize satış yapar gibi internetten de satabilirsiniz. İnstagram, facebook gibi platformlarda ürünlerinizin tanıtımını yaparak yeni müşteriler kazanabilir, whatsapp durumlarınızda paylaşarak farklı illerdeki tanıdıklarınıza satış yapabilirsiniz. Huncalife online satış sistemi sayesinde ürünler bu müşterilerinize katalog fiyatından faturalandırılarak doğrudan gönderilir. Siz ise temsilci fiyatı ile katalog fiyatı arasındaki farkı online satış primi olarak kazanırsınız. Sınırsız bir çevreye ulaşabilir, ekibinizi de bu sayede büyüterek yaşam standartlarınızı değiştiren kazançlara ulaşabilirsiniz.

 

Başka bir sorunuz varsa da bizler GriffonTeam olarak bu işten kazanç sağlamak isteyenler için eğitim programlarımızla, seminerlerimizle, işimizi daha eğlenceli hale getiren ekstra kampanyalar ve çekilişlerle destek olmaya hazırın. Bugün siz de aramıza katılmak için hemen ücretsiz üyelik avantajından faydalanın.

huncalife üyelik

Bunlar da hoşunuza gidebilir...