Örgü

Bebek Yelek Örnekleri

Bebek yelek örnekleri kış sezonu yaklaşırken yapabileceğiniz ve fikir alabileceğiniz örgülerdendir. Örgüye merak salan kadınlar ilk olarak daha basit yöntemlerle başlamış olsalar da bir çok kişi kendi bebeklerine, akrabalarına ve en çok da torunlara örgü bebek yelek modelleri aramaktadır. Biz de bu yayınımızda sizler için örnek teşkil edebilecek birbirinden şirin bebek yelek örneklerine yer verdik.

Bebek yelek örnekleri yaparken öncelikle örgü ipliği seçimine karar vermelisiniz. Ardından nasıl bir model ve hangi örgü teknikleri ile yapacağınızı belirlemelisiniz. Genellikle alışılagelmiş olarak erkek bebekleri için mavi renkte bebek yelek modeleri tercih edilirken kız çocukları için pembe renkte ip seçimi yapılır. Ancak son dönemlerde bebekler için daha farklı ve canlı renkler de seçilerek kız ve erkek bebekleri için kullanılmakta.

Aşağıdaki bebek yelek örnekleri içinde şiş ile yapılmış bebek yelekleri dışında tığ ile yapılmış bebek yelek örneklerine de ulaşabilirsiniz. Uygulaması kolay bebek telek modelleri yapmak istiyorsanız ancak biraz da şık dursun istiyorsanız tek yapmanız gereken örgüde farklı yerlere geldikçe farklı örgü teknikleri kullanmak. Şallarda da uygulaması çok şık duracak bu yöntem ile tek renkli bir bebek yelek örneği dahi yapsanız oldukça şık modeller ortaya çıktığını göreceksiniz. Kolaylıkla örülebilecek modelin, güzelliği göz dolduracaktır. Hediyelik olarak da hazırlayabileceğiniz bu yelek tasarımlar emeğinizi yansıtması açısından oldukça kıymetlidir. Evde veya arkadaşlarınızla sobet ederken bile yapabileceğiniz eğlenceli hobilerden olan örgü ile her geçen gün kendinizi daha da geliştirerek farklı modeller ortaya çıkarabileceksiniz.  El örgülerinin en sevilen yanı ise sıcak tutmasıdır. Bu yüzden bebek yelek örnekleri ararken çoğunlukla el örgüsü olmasına özen gösteririz.

Bebek yelek örnekleri galerimize kendi yaptığınız bebek yelek modellerinin de eklenmesini talep edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken yorum alanından iletişime geçmek. Hatta dilerseniz tüm örgü modellerinizi detaylıca anlatıp farklı açılardan resmini çekerek web sitemizde ücretsiz olarak yayınlayabilir, iletişim bilgilerinizle satışını yapabilirsiniz.

Örgü yelekler sadece çok küçük yaşlarda değil 5 6 yaş yelek örnekleri olarak veya çocuk yelek örnekleri başlıklarıyla da karşımıza çıkmaktadır.

Aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz bebek yelek örneklerini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir