Evde Çalışarak Para Kazan

Özellikle bayanlar evde çalışarak para kazanmak, aile bütçelerine katkıda bulunmak isterler. Bunun başlıca sebebi, günümüzdeki işsizlik ve faturaların durmadan zamlanması. Bu yüzden bu makalemizde evde çalışarak nasıl para kazanabileceğinizden bahsedeceğiz.

Öyle bir iş olmalıki;

  • Evde, bilgisayar başında çalışılabilmeli.
  • İsteyen herkes bu işi yapabilmeli. Üniversite mezunu da ilkokul mezunu da bu işi kolaylıkla anlayabilmeli.
  • İstediğimiz saatlerde çalışabilmeliyiz. Hatta istediğimiz günlerde çalışabilmeliyiz. Çalışma zamanı bize ait olmalı.
  • Patronsuz iş yapmalı ve kariyerimize kendi çalışmalarımız yön vermeli. Kimseden kariyer yapmak için onay beklememeliyiz.
  • Gireceğimiz iş, sıfır sermaye ile kurulabilmeli. Kısacası risk taşımamalı.

Böyle iş mi olur, bu nasıl bir hayal demeyin, gerçekten böyle bir iş var… Bugün bu işin detaylarını öğreneceksiniz. Bunun için kendinize bir iyilik yapın ve tüm ön yargılarınızdan kurtulup bu makaleyi dikkatle sonuna kadar okuyun. Hayatınız için, aileniz için büyük bir öneme sahip olacak bu işi öğrenmenizin tek yolu sabretmek!

İnsanların birebir tavsiyeleri farkında olsak da olmasak da hayatın bir parçası olmuş durumda. Kimi zaman çay içerken, kimi zaman seyahat ederken, kimi zaman telefonda, kimi zaman facebookta mesajlaşırken hep tavsiyelerde bulunuruz. Bir ürün almış ve beğenmişsinizdir, arkadaşlarınız, akrabalarınıza tavsiye eder, gösterirsiniz. Peki bu tavsiyeleriniz size para kazandırıyor mu?

www.bayanlarais.org gibi ek iş sitelerinde bazen çok güzel iş fikirleri ile karşılaşırız. Kimi zaman bu işleri çevremize tavsiye ederiz. Çevremizdekiler de kazanmaya başlar ama sistem bu kişiyi kazandırdığınız için size sürekli bir ödül veriyor mu? Arkadaşlarınıza para kazandırdığınız için bile para kazanmak istemez miydiniz?

En önemlisi de bu işe hiç para ödemeden başlamak istemez miydiniz? Sermayesiz kendi işinizi kurmak ve dilediğiniz kadar çalışıp, çalıştığınız kadar kazanmak istemez miydiniz?

Ağ pazarlama organizasyonu, ülkemize 1994 yılında yabancı bir firma ile giriş yaptığında bugünkü bir çok imkana sahip değildik. Bununla birlikte kazanmak bugüne göre biraz daha zordu. İnsanlar buna rağmen kazanmaya başlamıştı ve giderek bu sektör büyüdü. Sonunda Türk firmaları da bu sektöre atıldı ve sektörün değeri gün geçtikçe arttı. Kimi zaman sektörün yanlış anlaşılması ile farklı firmalar sektör adı altında çıktı ancak bu sponsorun önemini de ortaya çıkardı. Size mükemmel bir ekip ile sisteme katılabileceğinizi söylesek?

Bu sistemde 2 şekilde para kazanırsınız. Şirkete göre elbette kazançlarınız artış gösterecektir. Ancak genel olarak sistemin kazanç planını özetleyelim.

1- Ürün satışı yaparak nasıl para kazanırım?

Sisteme üye olduğunuzda katalogla satış yapma, kendiniz için ürünleri indirimli alma hakkına sahip olursunuz. Örneğin temizlik ürünleri. Hepimiz evde temizlik ürünlerini kullanıyoruz. Peki sizin bir temizlik ürünü dükkanınız olsa bu ürünleri dışardan mı alırdınız, kendi dükkanınızdan mı? Üstelik sunduğunuz temizlik ürünü doğaya saygılı, verilen paraya gerçekten değen, kalitesi ile gurur duyacağınız bir Türk markası olsa?

Sisteme üye olduktan sonra bu ürünleri kendiniz için alıp deneyin. Böylece ürünlerden bazılarının kalitesini ölçün. Artık tek yapmanız gereken tavsiye! günlük hayatta zaten yaptığınız gibi bu ürünü arkadaşlarınızla paylaşın ve ürünü sizden temin edebileceklerini de söyleyin. Böylece arkadaşlarınıza bu ürünü katalog ile satarken, sisteme toptan fiyat olan ortalama %30’luk bir indirimle ödeme yapacaksınız. Yani anında %30 kar marjı demek oluyor bu. Bununla da sınırlı değil.

100-150TL gibi alışverişlerinizde muhteşem hediye ürünler kazanabilirsiniz. Örneğin bu ay yapılan bir kampanya ile 150TL alış fiyatına satış fiyatı 150TL’yi bulan 5 adet ürün hediye edildi. Bununla birlikte tüm bu ürünleri alış fiyatından bile satmış olsanız ciddi kar etmiş olacaksınız. Kampanyalar hakkında detaylı bilgiyi sponsorunuzdan öğrenebileceğiniz için bu aşamayı geçelim…

Katalogla satış denilen bu adım, özetle ürünleri çevrenizdeki insanlara satıp anında sıcak satış kazancına ulaşmaktır.

2- Ürün satışı yapmadan nasıl kazanırım?

Sistemin bir başka güzelliği, ekip kurabilmenizdir. Evet, siz ürün satışı yapmak istemeyebilirsiniz. Yada az ürün satışı yaparsınız, ancak çok daha fazla kazanmak istersiniz. Yani bir mağazam olacağına bir mağazalar zincirim olsun diyebilirsiniz. Size güzel bir haberimiz var. Bu işte ekip kurma şansınız da var…

Sisteme kendi referansınızla yaptığınız her üye, üyelerinizin yaptığı üyeler ve hatta onların üyeleri bile sizin ekibinize dahil olurlar. Bu üyeleri ister kendi çevrenizden bulun, ister internetin gücünü kullanın. Facebook gibi sosyal ağlarda bu şekilde paylaşımlar elbette görmüşsünüzdür. İnsanlara iş fırsatı sunarak ekibinizi de genişletmiş olacaksınız. Böylece onlar kazanırken siz de kazanacaksınız. Nasıl mı?

Sistemde üyelik dereceleri sistemi bulunur. Bunlara kariyer basamakları denir. Yani kendi kariyerinizi kendinizin yükseltmesinden bahsediyorum. Sisteme üye yaptığınızda yaptığınız bu üyelerin satışları sizin ekip cironuzu etkiler. Elbette ekip cironuz arttıkça da üyelik dereceniz, yani kariyeriniz yükselir. Bununla birlikte her kariyer basamağında çok daha fazla prim kazanmaya başlarsınız. Çok yüksek bir kazanç sistemi olan ekip prim kazancı, nasıl üye yapacağınız gibi konuları sponsorunuzdan öğrenebilirsiniz.

Şimdi gelelim tavsiye firmalara…

 

Ersağ, temizlik, kozmetik, gıda takviyesi alanlarında yerli sermayede ün yapmış bir ağ pazarlama şirketidir. Üyelik Ücretsizdir. Yapılan kampanyalar ve ürün kalitesi bakımından, kariyer kazançları bakımından oldukça karlı bir sistem olan ersağ sistemi ile hemen tanışmak için BURAYI tıklayın.

 

Modellife, tekstil alanında, yani iç giyim, dış giyim, pijama takımları, gecelikler, çocuk, bay, bayan tekstil ürünleri alanında göz bebeğimiz olan yerli bir firmadır. Ülkemizde tekstile olan düşkünlük bu firmadaki kazançlarınızı direkt etkileyeceğinden emin olabilirsiniz. Modellife üyelik ücretsizdir. Hemen üye olmak için BURAYI tıklayın.

 

Forivia, özellikle bayanların ilgisini çeken takı yelpazesi bakımından en geniş ürün çeşitliliğine sahip yerli bir ağ pazarlama firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişim içinde olan forivia ile aylık binlerce TL kazanmanız mümkün. Tek yapmanız gereken BURAYI tıklayıp ücretsiz üye olmak.

 

Bahsedilen kazanç sistemleri ve firmalar tarafımızca da kullanılıyor olup kaliteleri test edilerek sunulmuştur. Dilediğiniz şekilde, dilediğiniz firmalarda çalışın, kendi işinizin sahibi olma fırsatını yarına ertelemeyin. 

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Yorum Koruma: