GELİNLİK MODELLERİ

Gelinlik modellerinde bayanların tercih ettiği gelinlikler arasında önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri yer almaktadır. Geçen yıllarda pek tercih edilmeyen ancak bu sene oldukça dikkat çeken önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri göz kamaştırıcı oluşuyla bayanlar tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Fit ve ince vücutlu bayanların tercih edilmesi gereken dar kesimli bir gelinliktir. Beyaz ve pembe tonlarının kullanıldığı bu gelinlik modelinde taş ve dantel süslemeleri ile daha renkli bir hale gelebilmektedir. Bu gelinlik modelinin fiyatı 5 bin ile 6 bin lira arasındadır. Taş ve süslemelere göre fiyat değişebilmektedir.

Daha başka kullanılan gelinlik modeli ise drapeli gelinlik modelidir. Beli sararak göğüs dekoltesine kadar devam eden bu modelde yumuşak hatlar oluşturan detaylar ilgi çekmektedir. Kısa ya da uzun kollu olabilen bu modelde kabarık etek modeliyle bayanların oldukça ilgisini çekmektedir. Gelinlik modelleri arasında bulunan Swarovski taşlı gelinlik modeli de evlenecek genç kızların oldukça ilgisini çekmektedir. Işıl ışıl taşların drape ile buluştuğu bu gelinlik modeli oldukça iddialıdır. Sade gelinlik seven bayanlar ise gelinlik seçmekte oldukça zorlanmaktadırlar. Sade ve şık gelinlik modelleri de tercih edilmektedir. Kabarık olmayan Fransız ve İngiliz dantel detayları ve küçük süslemeleriyle hem şık hem sade bir gelinlik modeli seçilebilmektedir. Gelinlik modelleri sadeliğine ve taşlarına göre 900 lira ile 10 bin lira arasında değişmektedir.

Gelinlik modellerinde en çok tercih edilen modellerden biri de sırt dekolteli gelinlik modelleridir. Bel hizasına kadar inebilen bu gelinlik modeli hem şık hem de göz kamaştırıcı olmayı vaat etmektedir. Özellikle omuzları geniş olan bayanlar için sırtlarını ortaya çıkarak bu güzel model oldukça tercih edilmektedir. Gelinlik bayanlar için çok önemlidir ve seçiminde karar vermesi zordur.Işıltılı modeller daha çok tercih edilmektedir.

Related Posts

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Yorum Koruma: