Hakkımızda

watermarkKadın ve kadına dair site www.ikbalce.com web adresinde siz değerli site ziyaretçilerimizi ağırlamak bizler için mutluluk değil onurdur.

Sitemize hoş geldiniz…

Sitemize ilk ziyaretiniz olduğunu var sayarak site içeriğimiz ve konu balıklarımız hakkında genel bilgilerle yazımıza başlama gereği duyduk.

Kadınları ilgilendiren alanlar, kadınların internette en çok araştırdıkları konular, eğlence, sanat, habi ve daha fazlası sitemizin genel konuları arasındadır.

İlginizi çekeceğinizi düşündüğümüz her ayrıntıyı site içeriğine eklemeye özen göstererek yayın hayatına devam ettiğimiz sitemizde sizlerinde ilgisini çekecek başlıkların bulunduğunu düşünmekteyiz.

Konu başlıklarımızı, sitemizin özellikleri sizlere anlatmak istiyoruz.

 

GÜZELLİK

Kadınlar için güzellik ve şık olmak vazgeçilmez bir unsurdur. Güzellik adına yapabileceğiz farklı önerilerimizi ilgili buton altında bir araya getirdik. Kozmetik ürünleri, doğal maskeler, özel kürler, cilt canlandırma gibi çok sayıda yazımız ile sizlere yardımcı olacaktır.

DİKİŞ – NAKIŞ

El maharetine güvenen hanımların en sık tıkladıkları alan olan dikiş – nakış bölümünde farklı fikirleri bulabilirsiniz.

TATLI TARİFLERİ

Ah birde kilo aldırmalar dediniz değil mi? Şerbetliden sütlüye ıonlarca tatlı tarifini resimli olarak bu bölümde kolaylıkla inceleyebilir ve hemen denemeye koyulabilirsiniz.

YEMEK TARİFLERİ

Yemek yemeyi ve yapmayı seven hanımlara özel yöresel ve özel mutfak sırlarına sahip tariflerle, şık ve lezzetli ziyafetler hazırlamalarını öneriyoruz. Bu tariflere konuklarınız gerçekten bayılacak!

SAĞLIK

Her gıdanın katkı maddeli ve hormonlu olduğunu hesaba katarsanız, en sağlıklı şekilde nasıl beslenebiliriz, genç kalmanın yolları nelerdir, yaşlanmaya engel olmak için neler yapmalıyız orularının cevapları sağlık bölümümüzde sizleri bekliyor…

TAKI VE AKSESUARLAR

Takı kullanmayı her kadın sever. Peki takılarınızı kendiniz hazırlamayı hiç denediniz mi? Evde boş zamanlarınızda kendi renk ve zevkinize uygun ürünleri gelin birlikte üretelim!

EL SANATLARI

Sanata ilgi duyan hanımlar için birbirinden farklı modellerle vitray ve ahşap içerikli ürün modelleri size yepyeni çalışmalar hazırlarken yol gösterebilir. Kendi fikirlerinizle bu modelleri birleştirerek ortaya harika tasarımlar koyacaksınız.

PAFTA

Sabırlı ve gözleri sağlam hanımlar için her biri sanat eseri sayılacak yüzlerce modeli bir arada bulacağınız pafta ürünlerine hayran kalacaksınız.

 

Sitemiz www.ikbalce.com ‘da yazar olarak siz de kendi deneyimlerinizi paylaşabilir, kendi el emeği ürünlerinizi ve örneklerinizi satışa sunabilirsiniz. İkbalce Yazarı olmak için tayfunerenbagci@gmail.com mail adresine İKBALCE YAZARI OLMAK İSTİYORUM şeklinde bir mail atmanız yeterli.

Yazarlık için Kendi belirleyeceğiniz kullanıcı adı ve şifrenizi de göndereceğiniz mail içerisinde yazmanız gerekmektedir. En kısa süre içerisinde sitemiz ikbalce.com ‘da size özel bir yazar sayfası açılarak paylaşım yapabilme imkanı tanınacaktır.

Sitemizdeki makalelere yorum yazarak ve sosyal ağlarda paylaşarak sitemizin hizmetlerinin devamlılığına destek olabilirsiniz.