KURDELE NAKIŞI NASIL YAPILIR?

bohça yapımı damat bohçası ikbal bağcı kurdele nakışı bohça nasıl yapılır kurdele nakışı yapımı menekşe yapımı resimli bohça yapımı resimli kurdele nakışı anlatımı

                ***BU SAYFA YAPIM AŞAMASINDADIR…***

RESİMLERİN ÜZERİNE TIKLAYARAK BÜYÜK BOYDA İNCELEYEBİLİRSİNİZ

1) Küçük bir çiçek yapmak için 4 mm kurdeleyi 12 cm uzunluğunda kesin şekilde olduğu gibi kısa kenardan başlayarak uzun kenar boyunca düz dikiş giderek diğer kısa kenardan dikişi biterecek şekilde aynı renkte bir naylon ip ile gidin.
2) Birinci adımda diktiğiniz şeridin naylon ipini iki taraftan çekerek şeridin kıvrımlı bir hal almasını sağlayın ve aşağıdaki resimdeki gibi sıkıca bağlayın. Dikkat edilmesi gereken şeridi dikerken dikişi pekiştirmemek ipliğe düğüm atmamaktır aksi halde ipi çekemezsiniz.
******************************************************************

*************************************************************

*************************************************************
********************************************************************

=>BU ŞEKİLDE İLİNİZ

=>MENEKŞE YAPIMI
^
^
^

BAKALIM BU KÜÇÜK PARÇALAR BİR ARAYA GETİRİLDİĞİNDE NASIL BİR BOHÇA ÖRNEĞİ ORTAYA ÇIKIYOR:

^
^
^

YORUMLARINIZI AŞAĞIDAKİ BÖLÜMDEN YAPABİLİRSİNİZ…

metatag: kurdele nakışı yapımı, bohça yapımı, kurdele nakışı bohça nasıl yapılır, menekşe yapımı, ikbal bağcı, resimli kurdele nakışı anlatımı, resimli bohça yapımı, AYRINLILI KURDELE NAKIŞI YAPIMI ANLATIMI,

YORUM YAZMAK İSTEYENLER BUYRUN: (PROFİL SEÇİN BÖLÜMÜNDE ADI/URL SEÇENEĞİNİ SEÇEREK KOLAYCA YORUMLARINIZI GÖNDEREBİLİRSİNİZ. URL YAZMAK MECBURİ DEĞİLDİR, DİLEYEN SİTESİNİN URL’SİNİ BU BÖLÜME YAZABİLİR. BÖYLECE İSMİNİZE TIKLANDIĞINDA SİTENİZ’E YÖNLENDİRİLİR.)

3 thoughts on “KURDELE NAKIŞI NASIL YAPILIR?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir