KOZMETİGİN BİLİNMEYEN YANLARI

İlk çaglardan beri insanlar güzel görünmek güzel kokmak için çeşitli yöntemler denediler. Bugun insanlar daha çekiçi olmak için denedikleri yönteme kozmetik diyorlar. Kozmetik insanların kişisel bakımlarını saglar bugun insanlar çekici olmak güzel görünmek için çeşitli kozmetik yöntemleri kullanıyorlar. Bu makalemde size ilginç kozmetik yöntemlerini tanıtacagım.

İlk yöntem sünnet derisi bugün insanlar için en önemli kozmetik ürünlerinden biridir. İnsanlar genç görünmek için kırışıklıklarını gidermek için sünnet derisini kullanıyolar. Sünnet derisinden yeni deri üretilebilecegini söyleyenlerde var tabi ama denemedigim için bilmiyorum.

İkinci ürünümüz boga spermi boga spermi nemi muhafaza etmesiyle bilinir. Saçlara mükemmel bir parlaklık verdigi söyleniyor.

Üçünçü ürünümüz balık pulu balık pulu parlak olmasıyla meşhur bugun balık pulu kozmetikte losyon ve oje yapımında kullanılıyor.

Dördüncü ürünümüz biber gazı bugun daha çok polisler tarafından kullamılan biber gazi kozmetikte dudak koruyucu ve parlatıcı yapımında kullanılıyor.

cennetbebekleri_1359632680168

Peki siz bu anlattıklarımdan sonra hala doğal olmayan bir kozmetik ürünü kullanacak mısınız? Tabiki hayır siz akıllı insanlar sınız bir parlatıcı yapmak için kaç tane balık kesiliyo biliyomusunuz ? Peki hiç düşündünüzmü bogalar neden kozmetik malzemesi oluyor diye. Cevabı kolay insanlar bogaların spermlerini alarak bogaların üremesine engel oluyor buda ekolojik dengenin bozulmasına sebeb oluyor. Ve insanların para hırsı ve güzelleşme hırsı bogaların dengesini bozuyor. İşte ben bogaların dengesinin bozulmasına karşıyım. Ben balık ölümlerine karşıyım bu yüzden sizden ricam lütfen kozmetik ürünü alırken dikkatli olun.

Aşağıda sizler için hazırladığım Bottega Verde Doğal Kozmetik Ürünlerini anlatan kısa bir video anlatım var. Bottega Verde gibi doğal kozmetik ürünlerinde değil hayvansal yağlar kullanmak, hayvanlar üzerinde test işlemi dahi yapılmaz.

İşte Bottega Verde video anlatımı:

Bottega Verde ürünlerini kendiniz için satın almak veya çevrenize satışını gerçekleştirmek istiyorsanız BURAYI tıklayın…

Related Posts

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Yorum Koruma: