Piaff Networking ile Evde İş İmkanı

Piaff networking, ev hanımlarına, öğrencilere, ek gelir arayanlara, emeklilere, kısacası para kazanmak isteyen herkese bir iş imkanı sunmaktadır. Evinizin rahatlığında çalışarak para kazanabileceğiniz piaff networking ile siz de aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Piaff networking‘e ücretsiz üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra 5TL kargo taşıma bedeli ile ilk katalogunuza sahip olabilirsiniz. Ardından katalogdaki piaff networking ürünlerini çevrenize tavsiye edip satışını gerçekleştirdiğinizde %30-%40 oranlarında kâr elde edersiniz. Yani ürünleri katalog fiyatından satarsınız ancak ödemesini alış fiyatından yaparsınız. Tıpkı bir mağaza sahibi gibi sattığınız kadar, yani emeğiniz ölçüsünde kazanabilirsiniz. Elbette kazançlarınız bununla sınırlı değil…

Piaff networking kazanç planına göre sadece bireysel satışlarınızdan değil, bir mağazalar zinciri gibi kendi ekibinizi kurarak da kazanç sağlamanız mümkün… 5 kademeden oluşan kazanç planına göre 1. kademe direkt sizin sisteme kaydettiğiniz üyelerinizdir. 2. kademe ise üyelerinizin üyeleri, 3. kademe de onların üyeleri ve bu şekilde 5 kademeye kadar kazanabilirsiniz. Piaff prim sisteminde 1. kademe ekibinizin satışlarının %5i kadar, 2. kademe ekibinizin siparişlerinin %4ü kadar, 3. kademe %3, 4. kademe %2 ve 5. kademe ekiplerinizin siparişlerinin %1’i kadar prim kazanırsınız. Bu kazanç sistemine göre her kademenizdeki üye sayısı katlanarak artmakta ve kazançlarınız da doğru bir ekip oluşumu ile katlanarak artabilmektedir.

Piaff networkingde ayrıca kariyer yapma şansınız da bulunmaktadır. Yani çalışmalarınız kariyer seviyenizi arttıracak ve her kariyer artışınızda ekstra kariyer bonusları kazanmaya devam edeceksiniz.

Kısacası piaff networking ile siz de kendi işinizin sahibi olabilirsiniz…

HEMEN ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN!

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Yorum Koruma: