Prenses Gelin Tacı Modelleri

Prenses Gelin Tacı Modelleri

Onu ilk tanıdığınız günü hatırlayın. Geçen zamanı unutun. Saçları nasıldı, uzun kesimli, kısa, kesimli, boyalı, röfleli ya da yer yer gölgeli, saçlarını açık mı kullanmıştı, yoksa örmüş müydü, at kuyruğu toplama mı daha çok yakışıyor ona yoksa tepeden topuz mu? Hangi haline aşık olmuştunuz? Evet, yıllar önceye götürdük sizi ancak hayatınızı birleştirmeye karar verdiğimiz hatta evlilik kararı aldığınız kadının önemli bir karar vermesi gerekmekte. Ve eminiz siz de müstakbel eşinizden asla yardımınızı esirgemeyeceksinizdir. Ancak, öncelikle bir gelini gelin yapan şeyler hakkında ufak tefek ayrıntıları öğrenmeniz gerekmektedir.

Müstakbel Eşinizi Gelinlik İçinde Prensesler Gibi Hayal Edin

Yukarda da belirttiğimiz gibi aşık olduğunuz kadın ile evlenmenize sayılı günler kala onun yükünü biraz olsun hafifletmeniz gerekmektedir. Örneğin müstakbel eşiniz için gelinliğinin bir parçası olan gelin buketi hakkında biraz bilgiye ne dersiniz beyler? Sevdiğiniz kadının en sevdiği çiçekleri biliyor musunuz? Ona ilk aldığınız Çiçek de en sevdiği çiçekler mi eğer öyleyse ay o çiçeklerden bir gelin Buket’i yaptırabilirsiniz ya da ikimizin ilişkilinde önemli bir anlam taşıyan farklı çiçekler de olabilir, sizin için bir anlam ifade eden çiçekleri değişelim bir gelin buketi haline getirmek mümkündür.

Ancak düğününüz konsept bir düğün olacaksa eğer, gelin hanıma danışmadan hiç bir şey yapmayın deriz. Gelin buketi kadar önemli bir diğer aksesuar ise kesinlikle gelin taçlarıdır. Son yıllarda tekrara eskiye dönüş başladı. Gelin ve de gelinlik modasında da nostalji rüzgarları esmekte. Özel gününe gelen gelin taçları son yıllarda farklı bir duruş ile gelinlerin vazgeçilmesi oldu. Özellikle se prenses gelin tacı modelleri en çok tercih edilen ve de yeni gelinlere kendilerini bir prenses edası ile baş başa bulma fırsatı vermektedir.

2017 Gelin Tacı Modelleri

 

Related Posts

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Yorum Koruma: