Moda

Sokak Modası

Deri ceket ve deri mont modelleri  sokak modasının vazgeçilmez parçaları arasındadır.  Beyazdan yeşile, kırmızıdan sarıya kadar bütün deri mont kombinleri sokak modasını süslemektedir.  Boyfriend jeans ve kısa eteklerle kombin yapılabilecek biker ceketler bu sezonun olmazsa olmazlarındandır.  Bu sene sweeatshirtler de etek ve çeşitli jeanlerle kombinlenerek harika bir görünüm kazandırmaktadır. Abartılı kolyeler ile süslenen bu kombinler oldukça ilgi çekmektedir.

Afrika ve Kızılderili desenleri bu sezon da kendini göstermektedir. Etnik hırkalar da sokak modasının olmazsa olmazlarındandır.  Kolej ceketler ise her türlü kıyafetlerle kombinleyeceğimiz kurtarıcılar arasında yerini almaktadır. Sokak modasında ekoseli, çiçekli ya da fosforlu sırt çantaları da kombinlere şık görünüm katmaktadır. Takı trendlerinde dikkat çeken büyük zincir aksesuarlar, özellikle beyaz tişörtlerle kombinlendiğinde muhteşem görünüm kazandırmaktadır. Bunun yanında yazılı kolyeler de artık sokak modasının vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. Ayrıca yırtık pantolonlar, iki parçalı elbiseler, tüylü montlar gibi farklı modeller günlük giyimin içerisinde yerini almıştır.

Kırmızı elbiseler, pantolonlar, kabanlar ve taytlar bu sezon sıkça karşımıza çıkmaktadır. Pembe renk bu yıl abiyelerde oldukça moda olmuştur. Patlıcan moru bu yıl en moda renklerden bir tanesi ve özellikle deri pantolon ve ceketlerde oldukça moda olan bu renk, sokak modasında bir ikon haline gelmektedir.  Spor gömlekler de sokak modasının vazgeçilmezleri arasında yerini almaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir